Jadowniczanka za mocna.

Mimo fenomenalnego początku Olimpijczycy nie zdołali zatrzymać rozpędzonego pociągu z Jadownik. Pierwsza połowa zaczęła się fenomenalnie dla Olimpijczyków, bo już w 2 minucie wyszliśmy na prowadzenie za sprawa Ogara, lecz reszta z 45 minut to gra pod dyktando gości. Wiele błędów własnych własnych spowodowało utratę dwóch bramek za sprawą Wójtowicza i do końca pierwszej połowy wynik pozostał bez zmian. Po przerwie zobaczyliśmy znaczenie bardziej wyrównana grę, lecz Olimpijczycy w dogodnych sytuacjach nie mogli trafić do bramki, a jak mówi stare piłkarskie porzekadło "niewykorzystane sytuacje lubią się mścić" to też tak było w tym przypadku i po bramkach Móla i Kotarby goście wyszli na 3 bramkowe prowadzenie. Aż 73 minuty musieliśmy czekać na kolejną bramkę Olimpijczyków, gdzie po asyście Handzlika, Łukasz Zachara wyszedł "sam na sam" z bramkarzem i zwycięża w tym pojedynku. W ostatniej minucie spotkania doszło do tragedii w szeregach Olimpii, Rakowski rzekomo fauluje Kotarbę i sędzia wskazuje na wapno. Protesty gospodarzy, zakończyły się żółtymi kartkami dla Rakowski i Wawryki. Rzut karny na bramkę zamienił Michał Kulig i jego bramka zwieńczyła festiwal strzelecki gości. Po meczu swoje niezadowolenie z pracy sędziów wygłosił nasz kapitan Bogdan Rakowski za co został ukarany żółtym kartonikiem (4 żółtka kartka) i nie zobaczymy go za tydzień w meczu z Dunajcem Zakliczyn.

Olimpia Bucze – Jadowniczanka Jadowniki 2:5 (1:2)

1:0 Bartłomiej Ogar 2’
1:1 Rufin Wójtowicz 27’
1:2 Rufin Wójtowicz 31’