Jazowsko pokonuje Olimpię!

Wczorajsze popołudnie nie było najszczęśliwsze dla Olimpijczyków. Po zaciętym meczu goście z Jazowska pokonali naszą drużynę 1:2. W drugiej połowie goście mogli wyjść już na 3 bramkowe prowadzenie, po podyktowanym rzucie karnym, jednak dzięki świetnej interwencji naszego golkipera wynik pozostał bez zmian. Zawodnicy Budowlanki pokazali się z bardzo dobrej strony w całym przebiegu spotkania i trudno uwierzyć, że w nowosądeckiej A klasie zajmują 14 lokatę. W naszym zespole gościnnie zobaczyliśmy brata Marka, Rafała, który zastąpił na bramce niedysponowanego Bogdana Rakowskiego.

Po meczu w dobrej atmosferze obie drużyny zasiadły wspólnie do "poczęstunku" i po krótkiej integracji dostaliśmy zaproszenie do Jazowska na mecze kontrolne.

Powiązana galeria: