Olimpia Kąty pokonana!

W rozegranym w Buczu meczu 26. kolejki Ligi Okręgowej Olimpia Bucze wygrała z imienniczką z Kąt 2:1.

W dzisiejszym spotkaniu Olimpijczycy wystąpili w mocno okrojonym składzie, jednak "młoda krew"  udanie zrewanżowała się ze jesienną porażkę w Kątach, gdzie przegraliśmy 2:1.
Gra obu drużyn w pierwszej połowie nie zachwycała, lecz mimo to obu zespołom udało się wywalczyć kilka ciekawych sytuacji, które niestety zepsuła słaba skuteczność. Druga połowa zaczęła się szczęśliwie dla gospodarzy, bo zaledwie po 10 minutach od gwizdka Bartłomiej Ogar po asyście od Łukasza Zachary pokonuje golkipera Olimpii Kąty. W 78 minucie Ciszkowicz próbuje dryblować piłkę, lecz czujny Handzlik odbiera mu ją bez większego problemu  i trafia do bramki! Wszyscy myśleli, że po takiej sytuacji zawodnicy Andrzeja Maciasia sie załamią, lecz wystarczyło im zaledwie kilkanaście sekund aby zdobyć bramkę kontaktową. Ostanie 15 minut spotkania to "Obrona Częstochowy" w wykonaniu Olimpijczyków, goście raz za razem atakowali bramkę Rakowskiego, lecz ten niewzruszony bronił strzały napastników Olimpii Kąty.

Olimpia Bucze – Olimpia Kąty 2:1 (0:0)

1:0 Bartłomiej Ogar 55’
2:0 Marek Handzlik 78’
2:1 Damian Cebula 79’

Olimpia Bucze: Rakowski – Boruta, Rysiewicz, B. Stolarz, M. Stolarz, K. Zachara, Ł. Zachara, Frankowski ( 46' Smulski), Ogar, Handzlik, Przybysławski

Olimpia Kąty: Ciszkowicz – Maciaś, Kukla (40' Grzybowski), Stanuch, M. Cebula, D. Cebula, Nowak, Leśniak (80' Bieniek), Drąg (55' Motak), Janicki, Izworski (85' Szot)