Żubr złapany za rogi!

Mimo trudnego początku po raz kolejny możemy zejść z boiska z podniesioną głową po meczu z Żubrem. Wynik spotkania w 35 minucie otworzył Mateusz Kruczek, który przed kilkoma minutami wszedł na boisko. Mimo wielu ataków na bramkę gości nie zdołaliśmy zdobyć bramki wyrównującej i po pierwszej połowie wynik pozostał bez zmian. Druga połowa to powtórka z meczu z Dunajcem Mikołajowice, zaledwie 5 minut wystarczyło, aby za sprawą Mariana Wawryki występującego w tym spotkaniu na pozycji pomocnika zdobyć bramkę wyrównująca. W 65 minucie sędzia główny spotkania dyktuję rzut karny dla Olimpii, lecz Marek Handzlik uderza obok bramki. Wynik spotania w 78 minucie zamknął Oskar Rysiewicz, który strzelił swoją pierwszą bramkę w klasie okręgowej.

Żubr Gawłówek – Olimpia Bucze 1:2(1:0)

1:0 Mateusz Kruczek 35’
1:1 Marian Wawryka 50’
1:2 Oskar Rysiewicz 78’