Dobry początek nie wystarczy...

O tym, że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić, przekonali się dzisiaj zawodnicy Olimpii, którzy ulegli w Mikołajowicach z lokalnym Dunajcem. W pierwszej połowie mecz był wyrównany, swoich 100% sytuacji nie wykorzystali Radecki oraz Ogar (VIDEO), lecz w drugiej połowie po bramce samobójczej Boruty zabrakło agresji i woli walki, co skutkowało końcowym wynikiem 3:1

Dunajec Mikołajowice – Olimpia Bucze 3:1(1:1)

0:1 Handzlik 7’

1:1 Stolarz 8’

2:1 Boruta (sam) 49’

3:1 Stolarz 70’

Dunajec Mikołajowice: Sumara – Morys, Imburski, Kuzdra, Mucha – Tarlaga, P. Bibro, Jarosz, Kusion (80' K. Bibro), Mastelarz (88’ Moskal) – Stolarz

Olimpia Bucze: Rakowski – Boruta, M.Stolarz (55’ Strąg), Wawryka, B. Stolarz–Zachara, Smulski (76’ Przybysławski), Ogar, F. Kania, Handzlik (23’ Lalik)– Radecki

Więcej szczegółów o kadrze znajdziesz TUTAJ

Żółte kartki: Kuzdra - J. Smulski, Wawryka, Rakowski

Sędziował: Adrian Kasztelewicz (KS Żabno)

Widzów: ~50

Jak padły bramki (VIDEO):

0-1, Marek Handzlik

1-1, Albert Stolarz
Radość z prowadzenia Olimpijczyków trwała niespełna minute, zawodnicy Dunajca "weszli jak w masło" w naszą defensywe, piłke pod noge dostaje Stolarz, który strzałem z pierwszej piłki pokonuje Rakowskiego.

2-1, Bartłomiej Boruta (samobójcza)

3-1, Albert Stolarz
Beniamin Stolarz źle oblicza trajektorie lotu piłki, przez co niefortunnie odbija się od niego wprost pod nogi Alberta Stolarza, który po raz drugi pokonuje golkipera gości.