Pierwsze zwycięstwo na wyjeździe!

Jak na mecz derbowy przystało na boisku było wiele walki i poświęcenia z obu stron. W pierwszej połowie przewage osiągnęła drużyna z Bucza, która zaczęła kontrolować sytuacje na boisku. Efektem były bramki zdobyte przez Radeckiego oraz Kacpra Kanie. Radość Olimpijczyków z dwubramkowego prowadzenia trwałą niespełna minute, kiedy rzut wolny na bramke zamienił Greń. Druga połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym, gdyż żadna ekipa nie potrafiła wykończyć sytuacji bramkowych. Końcówka meczu to ataki Orła, jednak mało skuteczne, kończące się na stoperach gości. W dzisiejszym spotkaniu w barwach Olimpii zadebiutował Kamil Zachara, brat Łukasza, który wypełni lukę po Bartłomieju Borucie.

Orzeł Dębno – Olimpia Bucze 1:2 (1:2)

0:1 Radecki 9’

0:2 K. Kania 27’

1:2 Greń 29’