3 punkty na zakończenie!

To już koniec piłkarskich emocji w sezonie 2015/16. W swoim ostatnim spotkaniu zespół Marka Handzlika pokrzyżował plany LKS Uszwii, która po 2 sezonach będzie musiała pożegnać z ligą okręgowa. W dzisiejszym spotkaniu w biało niebieskich barwach nie wystąpi Jakub Smulski, który pauzuje za żółte kartki. Początek spotkania nie wyglądał dobrze dla Olimpijczyków, niecelne podania i  brak pomysłu na grę skutkowały widoczną przewagą gospodarzy, którą wykorzystali już w 13 minucie, kiedy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Szymon Chmielarz zdobywa gola. W przerwie między połowami Olimpijczycy przeanalizowali swoje błędy, co szybko przyniosło oczekiwane rezultaty, bo zaledwie 2 minuty po gwizdu rozpoczynającym drugą połowę Bartek Ogar w sytuacji sam na sam uderza płasko w lewy bok bramki nie dając żadnych szans na obronę Serafinowi. Niecałe 10 minut później Łukasz Zachara drybluje między piłkarzami LKSu jak by byli z kamienia, co dało mu trochę miejsca na oddanie strzału i bezradny golkiper gospodarzy musi wyciągać piłkę z siatki. W 67 minucie po świetnej wrzutce Przybysławskiego Marek Handzlik strzałem z głowy zdobywa swoją 15 bramkę w tym sezonie! Na 10 minut przed końcem spotkania Krystian Baran zdobywa bramkę kontaktową na 2:3, lecz kilka minut później Ogar wrzuca piłkę na Daniela Malaga, a ten zdobywa swoją pierwszą bramkę w V lidze i zamazuje sen gospodarzy utrzymaniu (w sezonie 2015/16 Daniel Malaga spędził 46 minut na okręgówkowej murawie). W 88 minucie swoją przygodę z ligą okręgowa zaczyna Marcin Krupa, który zmienia Łukasza Zachara, z tej okazji Marcinowi życzymy owocnych kolejnych lat w szeregach naszej drużyny. Na szczególną zasługę w tym spotkaniu zasługuję również nasz drugi bramkarz Mateusz Smuslki, który nie raz uratował nas opresji i śmiało będzie mógł walczyć z Bogdanem Rakowskim o miejsce w składzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uwaga! Po meczu zgubiłem kartę SD z nagraniem (Biały adapter Samsunga z 16 Gb kartą), uczciwego znalazcę proszę o kontakt. W związku z tym filmików z meczu nie będzie. Przepraszam za utrudnienia.

LKS Uszew – Olimpia Bucze 2:4(1:0)

1:0 Szymon Chmielarz 13’
1:1 Bartłomiej Ogar 47’
1:2 Łukasz Zachara 55’
1:3 Marek Handzlik 67’
2:3 Krystian Baran 79’
2:4 Daniel Malaga 83’

LKS Uszew: Serafin – Stec, Paterek, Chmielarz (60' P. Baran), Wawryka, Kopeć (80' Baka ), Frankowski, Tobiasz, Szczygieł, Niewola, K. Baran

Olimpia Bucze: M. Smulski – Boruta (83' Frankowski), Wawryka, Rysiewicz, M. Stolarz, B. Stolarz, K. Zachara (71' Malaga), Ł. Zachara (88' Krupa), Ogar, Handzlik, Strąg (46' Przybysławski)