XXVI kolejka: LKS Uszew - OLIMPIA Bucze

Niestety w najbliższą sobotę rozgrywki ligi okręgowej dobiegają końca. Na swój ostatni mecz Olimpijczycy udadzą się do Uszwii, aby zmierzyć się z lokalnym LKSem. Sobotnie spotkanie będzie ostatnią deską ratunku dla zespołu LKSu , ponieważ losy czwartej od końca drużyny są jeszcze niejasne i każdy punkt jest na wagę złota, natomiast Olimpijczycy mogą być spokojni o utrzymanie i na pewno trener Marek Handzlik da szanse wykazać się młodym zawodnikom.

W ostatniej kolejce zawodnicy Krystiana Steca zostali rozgromieni aż 9-0 przez Dunajec Mikołajowice, który tylko czeka na potknięcie LKSu aby go wyprzedzić a w rundzie jesiennej na Buczu padł wynik 5-0, to wszystko wróży, że Olimpijczycy bez większych problemów powinni zdobyć 3pkt przypieczętowując utrzymanie w tarnowskiej lidze okręgowej!

Wszystkich kibiców zapraszamy do Uszwii na ostatni mecz tego sezonu, poczatek spotkania godz 18:00.