Mecz niewykorzystanych sytuacji

W dzisiejszym spotkaniu Olimpijczycy nie grzeszyli skutecznością, w tym Handzlik oraz Zachara nie wykorzystali rzutów karnych!  (VIDEO). Wynik spotkania już w 11 otworzył Marian Wawryka strzałem z rzutu wolnego. Po zmianie stron goście z Gawłówka za sprawą Kruczka wyszli na prowadzenie, lecz nasz napastnik, a zarazem trener Marek Handzlik w odstępie dwóch minut dwukrotnie strzałem z główki pokonuje golkipera Żubra! Walka trwała do ostatniej minuty spotkania, jednak w 88 minucie Paweł Rakoczy nie wytrzymał presji i wykonał gest środkowym palcem w kierunku kibiców, co skutkowało czerwoną kartką.

Olimpia Bucze – Żubr Gawłówek 3:2(1:0)

1:0 Wawryka 11’

1:1 Kruczek 51’

1:2 Kruczek 72’

2:2 Handzlik 79’

3:2 Handzlik 81’

Olimpia Bucze: Rakowski – Kubic, Wawryka, Rysiewicz, Przybysławski – K. Kania, F. Kania, Ogar (73' M. Stolarz), Zachara, Handzlik – Radecki (59' J. Smulski)

Żubr Gawłówek: Gawąd – Kurek, Migas, W. Pacura, Buras, Janusz, Gicala, Kruczek, Tomala (63' Twardowski), Dudek, Rakoczy

Żółte kartki: Kubic, K. Kania - Tomala

Czerwone kartki: Rakoczy (Żubr Gawłówek)

Sędziował: Zbigniew Sieminski (KS Tarnów)

Jak padły bramki (VIDEO):

1-0, Marian Wawryka

1-1, Mateusz Kruczek

Zawodnik Żubra z własnej połowy wrzuca piłke w pole karne Olimpijczyków, piłka ślizgnęła się po głowie Wawryki, co zaskoczyło Rakowskiego i piłka odbiła mu się od rąk wprost pod nogi Kruczka, który strzela do pustej bramki.

1-2, Mateusz Kruczek
Obrońca Żubra wrzuca piłkę z rzutu wolnego w pole karne, piłka ląduję wprost na głowę Kruczka, który po raz drugi pokonuje Rakowskiego.

2-2, Marek Handzlik

Filip Kania dostaje piłkę po prostopadłym podaniu na skrzydło z lewej strony, następnie wrzuca ją w pole karne gości, gdzie czeka Handzlik i nasz mistrz główek trafia do bramki!

3-2, Marek Handzlik

Niewykorzystane sytuacje: